Produkty / služby

Vyberte si z nabídky služeb a produktů ...

Masáže

Pravidelnou péčí o své tělo, duši a srdce získáme životodárnou energii pro spokojený a harmonický život. Dovolme si projevit sami sobě více lásky.

Kombinovaná masáž

Společně sestavíme masáž přesně pro Vás. Každý jsme originál a máme své individuální potřeby a přání.

Antistresová masáž

Vědomými doteky vrátíme tělu i duši vnitřní klid a uvolnění. Odměnou Vám je jedinečný pocit sebelásky a štěstí.

Havajská masáž

Speciální havajské techniky, u kterých se využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.V žádném případě tato masáž nebolí! Jedná se jednu z nejluxusnějších masáží.

Luxusní čokoládová masáž

Rádi byste svým blízkým dopřáli originální dárek, který pohladí po těle i na duši?

Reflexní masáž 

Jste vyčerpaní, unavení, Vaše tělo je v neustálém napětí? Dopřejte si antistresovou relaxační masáž celého těla. Navrátí vašemu tělu důležitou energii, neboť se nepřímo masírují energetické dráhy orgánů. Cítíme se jako znovu zrození.

Tuina

Bolí Vás hlava? A potřebujete rychlou úlevu od bolesti? Tuina je ideální technika, která působí silně na dráhy orgánu, které jsou zodpovědné za tuto bolest. Během masáže se systematicky zprůchodňují meridiány, cílený tlak působí na pohybový a opěrný aparát, svalový systém, příznivě ovlivňuje lymfatický a nervový systém. Tuina masáž odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy. Použití Tuina masáží má jak preventivní, tak regenerační účinky.

Lymfatická masáž

Napomáhá k celkové detoxikaci organismu, uplatní se dobře při zavodněném organismu, zrychluje a zlepšuje metabolismus a podporuje imunitní schopnost těla.

Masáž lávovými kameny

Tato masáž je především vhodná a dobrá v chladném období, kdy jsou Vaše svaly ztuhlé a tělo volá po dokonalém prohřátí až do kostí.

Medová detoxikační masáž

Medová masáž dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů. Tělo tak zrelaxuje a odlehčí se.
Nejlepší je si masáž dopřát v chladném období a na jaře, kdy je ideální péčí pro tělo detoxikace.

Intimní léčivá masáž pro ženy

Ceník

1 hodina (60 minut) Změna ceníku od 11.1.2019 1100 Kč

Děkuji, že využíváte služeb a opakovaně se vracíte. Vážím si vaší důvěry a loajality. Ráda bych ODMĚNILA KLIENTY, kteří doporučují moje služby dál.

Dvě cesty, jak získat 1 hodinu masáž či 1 hodinu konzultace ZDARMA jako DÁREK.

  • 5 klientů, co přijdou na doporučení od Vás na mé služby 
  • 10 zakoupených dárkových poukazů na masáž či konzultaci (formou permanentky)