O mně

Jsem Žena plná sily, citů, emocí a empatie. Cítím velkou touhu pomáhat, probouzet v každé lidské bytosti její vyšší stupeň vnímání a cítění. Znovu se navracet či objevovat spolu s ní cestu k lásce, k sobě a k její přirozenosti. Přijímat se celistvě, probudit tělo, srdce, duši k životu a radosti z bytí. Pomocí bezpodmínečné lásky a něhy spolu s láskyplnou komunikací.

Jsem zrozena ve znamení Blížence, v čínském horoskopu jsem Drak. Charakteristické pro mě jsou komunikace, něha, silné city, emoce, smyslnost, diskrétnost, krása, hravost, intuice, duchovno, láska, pravda a harmonie.

Celý svůj život naplňuji cestou k harmonii a práci na ní. Tato cesta udává směr a rytmus všeho, co dělám a co si přeji. Neexistuje nic bez spojitosti a vzájemné propojenosti. Vše je jedno. Vše je naprosto dokonale provázáno. Jiná dokonalost není. Všichni jsme dokonalé bytosti hodny bezpodmínečné lásky. Zasloužíme si lásku, radost a další krásy života.

Hledání a nalézání toho kým skutečně jsme a můžeme být ve své přirozenosti a nevinnosti. Sebeláska, uzdravení, celistvost a harmonie je naší odměnou.

Aby vše proudilo a bylo vyladěné, jak na energetické, tak fyzické rovině, je nutno usilovat o neustálý životní koloběh, růst, pohyb a rozproudění energie.

Dovolte mi a dovolte si odblokovat se, relaxovat, uvolnit a hladit své tělo i duši. Dotek plný bezpodmínečné lásky Vás zavede na cestu k uzdravení vaší duše skrze vaše tělo.

UMÍM POHLADIT U SRDCE SLOVEM I RUKOU...zajímavou barvou hlasu i chuti doteku.

Umím však i s Vámi zatřást a tím ve Vás zrestartovat. Následně sami pak snáze najdete svůj správný směr.

HRA ENERGII plná kouzel vědomé přítomnosti a kontrastů.

Zažijte lehkost bytí s humorem a osobním šarmem. Jak se lidé cítí po čase se mnou či vedle mě? Ochutnejte, říká se že zážitek ne nepřenosný. Jedno vím zcela jistě. Zážitek Vás nenechá "chladnými", a však zanechá hluboký otisk niterního klidu a míru.

S láskou Kateřina