Co o mně říkají klienti 

Děkuji svým stálým klientům za důvěru a sdílení.

Chodím pravidelně na masáže a stále jsem nemohl najít to pravé co by mi sedlo. Po doporučení na slečnu Katku a to co jsem zažil se nedá popsat. Velice empatická příjemná zkušená masérka dokáže se vcitit a absolutně vystihne body na těle kde mate problém. Já byl na relaxační masáži a z toho pocitu co jsem měl se budu dlouho dostávat. Opravdu za mě nejlepší masáž na které jsem kdy byl. Jinam už nejdu. Nemluvě o krásném prostředí. Katka vše vysvětli stále nabízí něco k piti a zajímá se jestli právě tohle je příjemné a jestli nic nebolí.

Patrik

Ke Katce chodím pravidelně už dva roky a vystřídal jsem za svůj život hodně masérů a masérek, ale ke Katce se nikdo nevyrovná. Lepší masérku jsem potkat nemohl. Svědomitě masíruje každé místečko na těle až do úplného vyléčení. Odcházím od Katky vždy v dobré náladě a perfektně s uvolněnými a vyrelaxovanými svaly. Je to žena na pravém místě a móóóc ji touto cestou děkuji a vřele Katku doporučuji všem. Kdo ji nevyzkouší tak neuvěří. Moc jí fandím a hlavně ať ji to vydrží pro další zákazníky.

Dušan

Top masaz. Mohu vrele doporucit. Mam za sebou opravdu hodne: rehabilitace,fyzioterapie,akupunktura aj...to vse bylo dobre,ale jak uz zde mnoho lidi pise, propojit telo s duchem a masaz opravdu naplno procitit a byt tam jen Vy a Katerina,to je naprosto nepopsatelny zazitek. Hned jsem zakoupil darkovy poukaz sve zene a uz ted vim, ze bude nadsena!!!

David

Včera jsem absolvoval první masáž s Katkou. A slovy se to dá těžko popsat. Byla to jedna z nejlepších masáží, co jsem zažil. Katka je velice vnímavá a empatická, do masáže dává srdíčko a je vidět a cítit, že to dělá opravdu s láskou. Katko děkuji a těším se na další masáž.

Jarda

Chtěl bych doporučit masáž u Kateřiny každému kdo potřebuje ulevit nejen fyzicky ale i psychicky. Na masáže chodím pravidelně s velkou radostí a nikdy se mi nechce odcházet. Pokaždé je to naprosto skvělý zážitek po kterém se cítím nepopsatelně. Děkuji za úžasnou péči Kateřino.

Jakub

Doporučuji masérku Katku. Zlaté ruce. Hlavně u Katky dostane člověk nějakou nadhodnotu srdíčkového projevu. Její doteky jdou hlouběji do duše… Není to jen obyčejné masírování. Aktivuje všechny svaly a buňky a po masáži od ní je člověk hned uvolněnější nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.

Petr

Mám velké bolesti zad i nohou 20 let. Paní Kateřina mi vždy uleví a zbaví mě bolestí a velmi mi uvolní svaly. Poznala jsem tucet maserů a masérek za těch 20 let, ale paní Kateřina patří k těm nejlepším jaké jsem kdy v životě poznala. Kdyby bylo Mistrovství masérek, má paní Kateřina zajištěný stupeň vítězů. Je velice citlivá a současně má velkou sílu. Kromě dokonalé regenerace po její masáži, cítím vždy i velké zklidnění. Navíc má velkou empatii a cit, cítí každé bolavé místo na Vašem těle. Nemusíte nic říkat, vše paní Kateřina pozná. Kateřina je Bohyně a Léčitelka. Vřele doporučuji, je to zážitek a velká relaxace.

Kateřina

Již dvakrát jsem měla možnost poznat hlubokou masáž od masérky Katky. Dlouho jsem nebyla u tak vnímavé, znalé odbornice. Všem vřele doporučuji úžasnou masáž, třeba tu dvouhodinovou. Nebude se vám chtít odejít.

Jana

Maximální spokojenost, cítím se krásně, příjemná technika masírování. Masáž mi pomohla, byla jsem týden bez bolesti zad! Rozhodně bych doporučila, už jsem zakoupila i narozeninový poukaz kamarádce.

Eva

Skvělá masáž, skvělá masérka, příjemný relax, příjemné prostředí! Všem vřele doporučuji.

Daniel

Zažil jsem různé masáže. Někdy jsem cítil jako hnětené těsto, jindy jako opravovaný stroj, ještě jindy jako jemně vylaďovaný hudební nástroj. Masáže u Kateřiny oproti tomu vnímám jako posvátný rituál. Kromě toho, že je mimořádně schopná a kvalifikovaná masérka, má navíc velký dar intuice a vcítění. To, co se jejím prostřednictvím odehrává, působí spíš než jako prostá masáž jako obřad léčení duše prostřednictvím doteku. Dokáže neomylně vyhmátnout bolavá místa, rozproudit bloky, přizpůsobit masáž přesně potřebám klienta. Pokaždé jde o nesmírně osvěžující zážitek s dlouhotrvajícím efektem. Je mi ctí, že mohu patřit k jejím klientům.

Tomáš Petr

Kateřino, děkuji, v průběhu masáže jste díky svému obrovskému daru empatie a laskavosti vyřkla slova, které jsem si nikdy sám nedovolil vyslovit. Byla nedostupně uložená někde v mém nitru bez možnosti mého přístupu. Někdy to zkrátka musí vyslovit někdo za nás, někdo hodně empatický, citlivý a laskavý. Bezpečně a citlivě jste mne provedla určitou etapou cesty z neznámého traumatu, který zatím zná pouze mé tělo, i když mi už něco málo bylo poodhaleno. Naše vědomí často na nesnesitelná traumata zapomíná, ukládá jej do různých častí těla i naši psychiky (disociace). Naše tělo vnitřní problém často signalizuje různými tlaky, napětím, bolestmi, nepohodou. Celá naše osobnost trpělivě čeká na dobu, než budeme vnitřně silní a schopni se s tím vším vypořádat. Momentálně vše zpracovávám a dlouho ještě budu. Výjimečná masáž nejen pro tělo ale také duši, bezpečné a útulné prostředí, osobní přístup, který se jen tak nenajde. Po této zkušenosti už zkrátka není pro mne jiná masérna.

Roman Krajčovič

Před masáží jsem byl hodně vystresovaný. Musím říct že takovou masáž jsem nečekal ani dosud nezažil. Byla citlivá, osobní a měl jsem pak chuť jít objímat i stromy v parku, prostě pohoda a nádhera. Katka veselá, milá, pozitivní a empatická - co víc si přát? Ani pracovní den to pak nenarušil. Tak zase příště !

Jan Mašek

Přidat nový příspěvek