Produkty / služby

Vyberte si z nabídky služeb a produktů ...

Feng Shui

Žijete život, který není zcela takovým jaký byste ho chtěli mít? Chcete-li něco jinak, je nutná a nezbytná změna. 

Žijeme v době transformace a věku jednoty. Vše je propojené a napojené na kolektivní vědomí.

Chceme-li jít s tímto proudem života, který je cestou ke zdraví, štěstí a hojnosti, je důležité si zachovat soustavnou otevřenost a být vědomí.

Klasické vědomí je uzavřené, otevřené maximálně pro svou nejbližší rodinu, někdy ani to ne.

Proces transformace, nebo osvícení nastává ve chvíli, jsme-li otevření širokému okolnímu světu. Svět není jen malá část oddělená od celku. Začněme žít život, který je automaticky v jednotě a přitom ve spojení s univerzem. Buďme člověkem vedeným tím nahoře, vlastní intuicí a svým srdcem.

Místa, kde žijeme, pracujeme je z jedné třetiny zodpovědná za tu možnost otevření se. Proces transformace je pro život nezbytný. Co se nehýbe, ustrne, nevyvíjí se, tak zákonitě stagnuje, umírá. Vše, co žije se neustále hýbe, záleží jaký směrem.

Ve starých dobách se lidé připravení vstoupit do stavu vnitřní transformace, chceme-li osvícení, žili roky ve chrámech nebo klášterech. Tehdy bylo připraveno jen pár lidí. Nyní je nás připravených spousta, a všichni bychom se do chrámu či klášteru nevlezli. Místem pro naši osobní transformací se  musí stát místo, kde žijeme a trávíme mnoho času. Náš domov a pracovní prostředí potřebuje zákonitě zharmonizovat.

Vše, co nás obklopuje, obrazy, barvy, světové strany, způsob jak a kde spíme, se dotýká naši vědomé a podvědomé mysli.

Pokud jsme 23 hodin denně v chaosu, v nepořádku, tak hodina někde mimo v pořádku a kráse nám dlouhodobě nepomůže, neprospěje. Co oči nejčastěji vidí, to působí  na nás.

Dům je základem odkud se bude dít naše proměna ke šťastnějšímu životu, osvícení, rozvoji. Stane se tak o 33,3 % rychleji, díky prostředí. Jsme jedním celkem. My jsme duch, jenž má tělo žijící v prostředí. Každý aspekt je důležitý.

Péčí o svou duchovní stránku, o své tělo a naše prostředí nastolíme harmonii a rovnováhu.

Spousta lidí není schopna se otevřít směrem zevnitř ven. Feng Shui jim pomůže se otevřít z venku dovnitř.

Feng shui je cesta jak vytvořit vhodné prostředí pro transformaci, mít snadněji a rychleji se nastavit správné myšlenky jak oni i celá rodina. Nemůžeme změnit lidi kolem sebe, ale vše a všechny ostatní skrze změnu a práci na sobě.

Strach ze změn - lidé se bojí,  aby nepřišli o vztah, partnera, práci, peníze, zdraví,.. Ano, doba přerodu je dobou počátečního útlumu , ale to je jen přechodný stav. Změna je vždy pozitivní.

 

Co lze od Feng Shui očekávat?

Důležité oblasti našeho života jako jsou vztahy s bližními, úspěchy či neúspěchy, zdraví a mnohé další se zrcadlí v prostoru kolem nás - v jednotlivých místnostech bytu či domu, v kanceláři, v každém prostoru, i na ploše našeho pracovního stolu. Z našeho prostoru lze o nás a našem životě hodně číst, hodně o nás prozradí. Sami si málokdy dáme tu nejlepší korekci. Podvědomě jsme korekce schopni, vědomě však ne.

Odhalení, odstranění, vysvětlení si hlubších příčin vašich problémů a obtížných životních situací, Vám svou radou může pomoci vnímavý a Feng Shui znalý člověk.

Vnitřek a vnějšek jsou nerozlučně spojeny. Okolí (a i náš partner, rodina) jsou zrcadlem naší vlastní osobnosti. Feng shui může pomoci symboliku tohoto zrcadla pochopit, poznat se v ní a dále se rozvíjet, neboť sebepozorování a vývoj jsou motorem pro spokojený život i vztahy.

Co je to Feng-Shui?

Feng shui znamená v doslovném překladu "vítr a voda". Tyto mocné přírodní síly reprezentují energie, jejichž působení  feng shui popisuje a využívá. Pojmenování feng shui pojmenování označuje jak učení, jednak i energetické kvality určitého místa.

Učení, které pojednávám o "energii",  která nás obklopuje a ovlivňuje. Jak pozitivně, tak negativně. Čím více prospěšných, tvůrčích a inspirativních sil na určitém místě působí, tím lépe se daří lidem, kteří tam žijí. Byt, pracoviště a všechny prostory, v nichž se často zdržujeme, tudíž trvale  formují náš osud i zdraví. Jaké je chceme mít?

S čím Vám můžu pomoci ?

  • harmonizování a změna vibrace prostoru
  • rozbor osobnosti, partnerů, rodiny

Ceník

1 hodina (60 minut) 500 Kč